Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Postimi# A38025

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet 6 dylym vresht ne kashtbardh (Lushnje)

Postuar me: Shtune, 17 Mars, 2018  22:20
Skadon me: Hene, 25 Qershor, 2018  23:20
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Shitet 6 dylym vresht ne Kashtbardh. Vreshti eshte prane kanalit kullues tek ura e fshatit kur vjen nga Fier-shegani.
Vreshti eshte me rrush te bardh dhe te zi.
Cmimi: 15.000 euro/dylym (i diskutueshem varet sa dylym do merren)

Parcela prodhon rreth 1500-2000 litra vere te kuqe dhe 150-200 litra raki.

Toka eshte me letra ne perdorim. Mund te kthehet ne pronesi pas azhornimit.

Per me shume informacion, na kontaktoni.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB