Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A60031

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
DYQAN + APARTAMENT + GARAZH ME QERA NE LUSHNJE (Lagja Teqe (Clirimi))

Postuar me: Shtune, 21 Tetor, 2017  12:50
Skadon me: Hene, 29 Janar, 2018  11:50
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Në zonën më të bukur të qytetit të Lushnjës, ne BULEVARDI SHËTITORJA E PALMAVE, jepen me qera:
1) Dyqan
2) Apartament 2 + 1 + banjo
3) Garazh 35 metra katrore
Të gjitha këto kanë pllaka të reja
Instalimet hidraulike dhe elektrike janë të reja
Apartamenti mund të përdoret si një depo për biznesin tuaj.
I SHKELQYER PER CDO BIZNES.
Për çdo informacion telefononi në numrin 0039-3291974064
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.