Faqja Kryesore / Shqiperi / Makina e Motorra / Pjese kembimi e aksesore

Postimi# A73549

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet Pedan Kamioni (Berat)

Postuar me: Marte, 27 Gusht, 2019  13:02
Permiresuar me: Premte, 20 Shtator, 2019  10:40
Skadon me: Enjte, 05 Dhjetor, 2019  12:02
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 1 €
 
SHITET Pedan kamioni(Benz Atego 1828)ne gjendje shume te mire Per me teper telefononi ne nr 069 53 86 338 si dhe ne WhatsApp.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB