Faqja Kryesore / Shqiperi / Makina e Motorra / Pjese kembimi e aksesore

Postimi# A73548

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet Frigorifer kamioni 7 meter (Berat)

Postuar me: Marte, 27 Gusht, 2019  13:02
Permiresuar me: Premte, 20 Shtator, 2019  10:40
Skadon me: Enjte, 05 Dhjetor, 2019  12:02
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 3 €
 
Shitet Frigorifer kamioni (Benz Atego 18 28) me motor 3 fazor, perdoret me nafte ose me korent. Permasat jane 7.10 me 2.60 me 2.70.Mund te perdoret te montohet ne kamion ose si dhome frigoriferike.Ne gjendje shume te mire.I sapo ardhur nga Italia.Disponoj dhe Pedan Kamioni (Benz Atego 1828)Per me teper telefononi ne nr 0695386338 si dhe ne WhatsApp.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB