Faqja Kryesore / Shqiperi / Kafshe e shpende /

Postimi# A95064

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kotele të bukura blu dhe blu me pikë blu (Tek Fresku)

Postuar me: Hene, 22 Mars, 2021  22:32
Skadon me: Merkure, 30 Qershor, 2021  23:32
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 200€
 
Kotele të bukura blu dhe me ngjyrë të kaltër britanike

- Ngjyra blu Djalë blu
- Djali blu
- Vajza blu


Ata me të vërtetë duan të luajnë dhe të përqafohen. Rriten dhe trajtohen me mace, qen dhe fëmijë të tjerë dhe shoqërohen mirë në jetën e përditshme familjare. Ato janë mësuar të zhurmojnë, të gërvishten dhe të stërviten pjellë. Gjithashtu atyre u pëlqen të hanë ushqim të lagësht dhe të thatë. Ata vijnë nga linja e Kampionëve.

-Vaksinuar plotësisht, krimbat dhe pleshtat e kuruar.
-Mikrokipifikuar
-Certifikatë origjine
-Regjistruar në TICA

Ju lutemi kini kujdes se këto janë kafshë të gjalla dhe jo lodra !!!


Çdo pyetje më shumë mos hezitoni të bëni :)

Për shkak të situatës ekzistuese në lidhje me covid-19, ne mund të organizojmë një video konferencë që ju të shihni kitties.

Vendndodhja: Lancaster
Ju mund të paguani për benzinën dhe ne mund ta sjellim macen tek ju nëse nuk jeni në gjendje të vini ta mblidhni vetë.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.