Faqja Kryesore / Shqiperi / Kafshe e shpende /

Postimi# A73616

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Akita Inu

Postuar me: Marte, 21 Maj, 2019  19:29
Skadon me: Enjte, 29 Gusht, 2019  19:29
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 350€
 
Akita Inu,
Ngjyra e bardhe
nga te dy prinder te bardhe
Gjinia: Femer
Mosha: 2 muajshe
Vaksina, dy te bera, me liber shendeti dhe pashaporte.
Per informacion, ne WhatsApp 0697790943Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.