Faqja Kryesore / Shqiperi / Kafshe e shpende /

Postimi# A62306

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
i kuq papagall palë

Postuar me: Marte, 27 Shkurt, 2018  23:02
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  02:22
Skadon me: Premte, 08 Qershor, 2018  00:02
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

Ne kemi parrova adorable të kuqe gati për një shtëpi të re
meshkuj dhe femra, të ngritura në shtëpinë tonë familjare
trajnuar shumë miqësore me njerëzit dhe duke folur
Well socialized, pëlqen të luajë dhe të plotë të argëtim,
vaksinuar dhe në gjendje të mirë shëndetësore
vijnë me të gjitha dokumentet, lodrat plus një kafaz
Nëse jeni të interesuar na kontaktoni me adresën tuaj të postës elektronike
për më shumë informacion
FaleminderitVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.