Faqja Kryesore / Shqiperi / Kafshe e shpende /

Postimi# A28543

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Dogo Argjentinas ,me Pedigree (Tek ish blloku)

Postuar me: Merkure, 12 Shtator, 2012  10:53
Permiresuar me: Shtune, 15 Dhjetor, 2012  12:00
Skadon me: Premte, 21 Dhjetor, 2012  16:53
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 20,000LEK
 
Kelysh i lindur me 2 korrik ,rrace e paster te dy prinderit race e paster ( e ema blere ne qender nderzimi dogosh jashte shtetit e pajisur dhe me pedigree ,certifikat pastertie).
Kelyshi i shendetshem dhe i shkathet , pa njolla ne trup
Cmimi i padiskutueshem
per info. comproser@hotmail.itVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.