Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A67586

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shiten 12.000 m2 toke bujqesore ne Kamez. Me hipoteke (Kamez)

Postuar me: Shtune, 09 Mars, 2019  20:06
Skadon me: Hene, 17 Qershor, 2019  21:06
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
NE KAMES VETEM 300M NGA RRUGA KRYESORE E QYTETIT NE RRUGEN MONARKIA SHQIPTARE, TE ASFALTUAR, SHES NJE PARCELE TOKE 12.000M2. E HIPOTEKUAR.GJERESIA E PARCELES 37M2. KUFIZOHET NE 3 ANE ME RRUGE. BUZE RRUGES KRYESORE QE DO TE LIDH BULEVARDIN E RI TE TIRANES ME UREN E TAPIZES.
ME TRE FAZOR DHE UJE.
E PERSHTATSHME PER AKTIVITETE BIZNESI DHE BLLOK VILASH.
SHITET E TERA NJEHERESH.

CEL. 0673900808Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB