Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A67583

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes toke bujqesore dhe truall. (Tirane, Lezhe.)

Postuar me: Shtune, 09 Mars, 2019  20:08
Skadon me: Hene, 17 Qershor, 2019  21:08
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
- Prane Sanatoriumit ne Collak, shes truall 700 m2. Me hipoteke. E rrethuar dhe shume e pershtatshme per ndertim vile banimi. Cmimi 70000 Euro.
- Kamez, rruga "Monarkia Shqiptare", 300 metra nga rruga kryesore, e asfaltuar shitet 12.000m2 toke me Certifikate Pronesie. Gjeresia e parceles 37m2. Ne 3 ane kufizohet me rruge. E pershtatshme per bisnes ose bllok ndertimi vilash. cmimi 4500 lek/m2.

- RROGOZHINE, 1KM NE DALJE TE KAVAJES. NE FSHATIN SHTOLLER, shes toke teper cilesore bujqesore. Nga 20 deri ne 40 dylym. Zone teper prodhuese. Me hipoteke. Cmimi, 15 Euro/m2, i padiskutueshëm.
- PRANE COCA COLA NE ZONE INDUSTRUALE. , 150 metra nga rruga kryesore, shes 8 dylym toke. Nga keta 7 dylym jane me hipoteke. Studimi per zone industriale. Cmimi, 100 Euro/m2, i padiskutueshëm.
-Tirane, rruga 5 Maj, poshte tregut shes 3100 m2 truall ndertimi. Cmimi 220 euro/m2.
- Ne Dajc te Lezhes, 8500 m2 toke teper cilesore. Cmimi 6 euro/m2
- Ne Dajc te Lezhes, 1500 m2 toke buze Autostrades. Cmimi 10 euro/m2
- Ne Blerimaj toke bujqesore teper cilesore, 7400 m2 me cmim 15 EURO/M2

Cel. : 0673900808Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.