Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A61670

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet truall ne Mjull – Bathore! (Mjull Bathore)

Postuar me: Marte, 11 Dhjetor, 2018  11:51
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:05
Skadon me: Enjte, 21 Mars, 2019  11:51
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 800,000 €
 
Shitet truall me siperfaqe 10000 m2 ne Mjull Bathore. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt dhe eshte menjehere i disponueshem. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje mundesi e shkelqyer per investime. Ju keni mundesine te krijoni nje ide me te qarte jo vetem permes fotove por edhe permes vizites virtuale ne variantin 360°. Klikoni ne shigjetat orientuese dhe vizitoni te gjithe truallin. Per me shume detaje na kontaktoni!

Property ID : AN180118-01
http://homeplus.al/property/15036-2/Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.