Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A59942

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Toke ne Shitje : (Autostrada DR-TR Mbikalimi Fllakë KM)

Postuar me: Marte, 17 Tetor, 2017  15:21
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:05
Skadon me: Enjte, 25 Janar, 2018  14:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 391,500 €
 
Shitet truall me nje siperfaqe prej 8700 m², rreth 150 m larg autostrades Tirane-Durres, ne zonen industriale ne mbikalimin e Fllakes, me nje cmim prej 45 €/m², qe shkon 391500 € ne total.

Ka leje ndertimi per kapanone industriale dhe mund te shitet e gjitha ose e ndare ne dy pjese.

Nr. tel.: 0694030502Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.