Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A59199

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes 5000 m2 toke prane aeroportit te rinasit (Prane aeroportit te rinasit)

Postuar me: Marte, 05 Shtator, 2017  06:49
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:05
Skadon me: Enjte, 14 Dhjetor, 2017  05:49
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 500,000 €
 
Toka ndodhet buze rruges nacionale Fushekruje-Rinas.Toka ka siperfaqe 5000 m2 dhe ka permasa 80 me 62.Toka mund te sherbeje per te ndertuar objekt biznesi.Shitet me cmim 500000 euro.Toka eshte me hipoteke.Nr tel 00355695291520.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.