Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A59198

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes 500 m2 toke truall ne Kamez (Kamez)

Postuar me: Marte, 05 Shtator, 2017  06:37
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:05
Skadon me: Enjte, 14 Dhjetor, 2017  05:37
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 3,000,000 LEK
 
Shes 500 m2 toke-truall ne Kamez.Toka ndodhet ne rrugen Kosova,prane piceri Gentiana.Toka eshte me hipoteke dhe shitet per arsye emigrimi.Permasat e tokes jane 26m me 19.Toka shitet me cmim 3000000 leke te reja.Cmimi eshte i padiskutueshem.Nr.tel 00355695291520.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.