Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A58449

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet truall ne Sauk (Sauk, Tirane)

Postuar me: Marte, 04 Shtator, 2018  16:47
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:05
Skadon me: Enjte, 13 Dhjetor, 2018  15:47
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 522,000 €
 
Shitet truall me siperfaqe 3480 m2 ne zonen e Saukut ne Tirane. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt dhe eshte menjehere i disponueshem. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje mundesi e shkelqyer per investime . Per viziten ne prone na kontaktoni!

AN170717-03
http://homeplus.al/property/shitet-truall-ne-sauk-3/Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.