Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A58317

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet toke ne plazhin e Durresit. (Plazhi i Durresit)

Postuar me: Marte, 04 Shtator, 2018  16:42
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:05
Skadon me: Enjte, 13 Dhjetor, 2018  15:42
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 220,000 €
 
Shitet toke ne zonen e plazhit te Durresit. Toka ka siperfaqe 500 m2 dhe ndodhet ne vije te pare te plazhit, afer detit dhe ka akses ne rrugen kryesore. Toka eshte me dokumenta te rregullta pronesie dhe te ofron mundesi leje ndertimi deri ne 5 kate. Mund te pershtatet per ndertim ambient banimi, shtepi, vile apo biznes, si hotel, bar-restorant apo ndertim multifunksional per banim dhe biznes njekohesisht. Per detaje dhe viziten ne vendodhje na kontaktoni!

AN160717-01
http://homeplus.al/property/shitet-toke-ne-plazhin-e-durresit/Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.