Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A58036

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet truall ne Sauk (Sauk, Tirane)

Postuar me: Marte, 04 Shtator, 2018  16:40
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:01
Skadon me: Enjte, 13 Dhjetor, 2018  15:40
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 155,000 €
 
Shitet truall ne zonen e Saukut ne Tirane. Trualli ka siperfaqe 850m2 dhe eshte me dokumentacion te rregullt. Eshte menjehere i disponueshem dhe i pershtatshem per investime ne ndertim.
AN220617-01
www.homeplu.al
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.