Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A57437

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet truall ne autostraden Tirane-Durres. (Autostrada Tirane-Durres)

Postuar me: Marte, 04 Shtator, 2018  16:29
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:05
Skadon me: Enjte, 13 Dhjetor, 2018  15:29
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 378,000 €
 
Shitet truall ne autostraden Tirane -Durres, prane Casa Italia. Ka siperfaqe 2800 m2 dhe eshte i pajusr me dokumenta te rregullta pronesie. Gjithashtu eshte i pajisur me leje ndertimi nga bashkia per ndertimin e nje kapanoni industrial. Trualli eshte menjehere i disponueshem dhe i pershtatshem per investime. Per detaje na kontaktoni.

Cmimi – 130 euro/m2

AN090617-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.