Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A55663

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shiten 2 Hektare Toke bujqesore ne Lezhe

Postuar me: Djele, 19 Mars, 2017  10:11
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:05
Skadon me: Marte, 27 Qershor, 2017  11:11
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 35,000 €
 
Shiten 2 Hektare Toke bujqesore ne Lezhe

LEZHE - Zona Piraj , Shiten 2 Hektare Toke Bujqesore, ( 20.000 m2 )
me Rruge dhe Sistem Kullimi , e pershtatshme per aktivitete te ndryshme.

Me Dokumentacion te rregullt.

Cmimi: 35.000 Euro.
Tel. 069 77 63 141

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.