Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A55639

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet Toke ne Bregdet - Tale, Lezhe

Postuar me: Shtune, 18 Mars, 2017  16:08
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:02
Skadon me: Hene, 26 Qershor, 2017  17:08
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 35,000 €
 
Shitet Toke ne Bregdet - Tale, Lezhe
1.000 m2 , afer Dardania Resort dhe Restorant Spiranca,
150 metra distance nga bregu i detit, e pershtatshme per ndertime deri ne 5 kate, Hotele ose Vila. Hapesira ka nevoje per mbushje.
Me Dokumentacion te rregullt. Cmimi 35.000 Euro.
Tel. 069 77 63 141Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.