Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A50414

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet truall dhe shtepi ne Mullet (Mullet)

Postuar me: Marte, 04 Shtator, 2018  16:12
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:02
Skadon me: Enjte, 13 Dhjetor, 2018  15:12
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 152,700 €
 
Shitet truall dhe nje shtepi ne fshatin Dobresh ne Mullet. Trualli ka siperfaqe rreth 2036 m2. Shtepia eshte e vogel me mundesi per sistemim. E lokalizuar ne nje vend mjaft te mire, zone e preferuar, me infrastrukture dhe rruge te asfaltuar. Trualli eshte me dokumenta te rregullta.

MJ080716-14

www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.