Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Shes troje/toke bujqesore

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Merkure, 31 Mars, 2021
Shitet toke buze rruge kryesore, ne Paskuqan, 250.000 Euro (Paskuqan) (ka foto)

 250,000 €
Hene, 29 Mars, 2021
Tirane, shes truall 12.000 m² 720.000 Euro (TEG) (TEG) (ka foto)

 720,000 €
Enjte, 25 Mars, 2021
Shes 500 m2 toke truall ne Kamez (Kamez)

 3,000,000 LEK
Shes 5000 m2 toke prane aeroportit te rinasit (Prane aeroportit te rinasit)

 500,000 €
Premte, 05 Mars, 2021
Tirane, shes truall 2.800 m² 159.000 Euro (Kombinat) (Kombinat) (ka foto)

 159,000 €
Hene, 08 Shkurt, 2021
Tirane, shes truall 11.800 m² 1.180.000 Euro (Farke) (Farke) (ka foto)

 1,180,000 €
Tirane, shes truall 3.200 m² 384.000 Euro (Farke) (Farke) (ka foto)

 3,200 €
Hene, 28 Dhjetor, 2020
Tirane, shes toke 2650 m² (edhe pjese mbi 1000 m²) 85 Euro/m² (Linze (Linze) (ka foto)

 225,000 €
Djele, 20 Dhjetor, 2020
Truall ne shitje tek zona e Freskut. (Tek Fresku) (ka foto)

 50,000 €
Marte, 27 Tetor, 2020
Shes toke bujqesore dhe truall. (Tirane, Lezhe.)

 -
Shiten 12.000 m2 toke bujqesore ne Kamez. Me hipoteke (Kamez)

 -
Merkure, 14 Tetor, 2020
Tirane, shes truall buze rruge, 2.100 m² 225.000 Euro (Vaqarr) (Vaqarr) (ka foto)

 225,000 €
Enjte, 21 Maj, 2020
Tirane, shes truall 9.000 m² 1.080.000 Euro (Farke) (Farke) (ka foto)

 1,080,000 €
Merkure, 29 Janar, 2020
Tirane, shes truall 14.000 m² 2.000.000 Euro (Farke) (Farke) (ka foto)

 2,000,000 €
Shtune, 09 Mars, 2019
Shes 4150m2 toke buze autostrades ne segmentin Rreshen-Reps (Mirdite)

 -
Marte, 11 Dhjetor, 2018
Shitet truall ne Mjull – Bathore! (Mjull Bathore) (ka foto)

 800,000 €
Marte, 04 Shtator, 2018
Shitet truall ne Sauk (Sauk, Tirane) (ka foto)

 522,000 €
Shitet toke ne plazhin e Durresit. (Plazhi i Durresit) (ka foto)

 220,000 €
Shitet truall ne Sauk (Sauk, Tirane) (ka foto)

 155,000 €
Shitet truall ne zonen e Saukut (Sauk, Tirane) (ka foto)

 420,000 €
Shitet truall per ndertim ne Sauk. (Sauk, Tirane) (ka foto)

 660,000 €
Shitet truall ne autostraden Tirane-Durres. (Autostrada Tirane-Durres) (ka foto)

 378,000 €
Shitet truall dhe shtepi ne Mullet (Mullet) (ka foto)

 152,700 €
Djele, 20 Maj, 2018
Shitje trualli (Surrel)

 200,000 €
Marte, 17 Tetor, 2017
Toke ne Shitje : (Autostrada DR-TR Mbikalimi Fllakë KM) (ka foto)

 391,500 €