Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes garsoniere

Postimi# A33939

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet Garsoniere (Qendra Kristal)

Postuar me: Hene, 15 Korrik, 2013  10:58
Permiresuar me: Merkure, 16 Tetor, 2013  16:31
Skadon me: Merkure, 23 Tetor, 2013  10:58
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 24,000 €
 
Mbi Kristal Center, poshte Shen Eleonores shitet Garsoniere me siperfaqe 38 m2, kati 1. Ndertim i ri, punime shume cilesore, e paisur me te gjitha paisjet hidrosanitare, model i fundit. Dopio xham, vetrata, grila dhe rrjete mbrojtese per xhamat.
Pamje fantastike.
Uje dhe drita 24 ore, rruge e shtruar.
Vetem 3 minuta nga stacioni i autobuzit te Kristal Center.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.