Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes garsoniere

Postimi# A33583

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet garsoniere tek rr. kavejes perballe xhamise (Rr.Kavajes mbrapa UFO-s)

Postuar me: Merkure, 19 Qershor, 2013  14:29
Permiresuar me: Shtune, 21 Shtator, 2013  11:58
Skadon me: Premte, 27 Shtator, 2013  14:29
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 3,600,000 LEK
 
Shitet tek rruga Kavajes (perballe xhamise, mbrapa universitetit UFO) garsoniere me sip. 47 m2. me mundesi per te bere dhe nje dhome. Cmimi: 36 milion lek(te vjetra) Kontakt:0695144436Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.