Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A69291

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko! (Don Bosko)

Postuar me: Shtune, 12 Janar, 2019  11:33
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:07
Skadon me: Hene, 22 Prill, 2019  12:33
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 88,000 €
 
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me siperfaqe 98m2. Ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte ne gjendje shume te mire, dritare te pajisura me grila, dyshemeja e shtruar me parket. Me sistem kondicionimi. Shitet pjeserisht i mobiluar. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Ndodhet ne zone te frekuentuar me akses te lehtene cdo pike te qytetit, Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ100119-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.