Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A69268

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Dibres! (Rruga e Dibres)

Postuar me: Premte, 11 Janar, 2019  16:10
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:07
Skadon me: Djele, 21 Prill, 2019  17:10
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 67,600 €
 
Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Dibres. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim me orientim Jug-Lindje, ne nje kompleks rezidencial ku nuk mungon dhe hapesira e gjelber. Sistemi i jashtem kapot siguron mbrojtje te lartë nga faktorët klimaterikë, kimikë dhe fizikë. Vetratat sigurojne izolim perfet termik. Materialet elektrike dhe hidraulike jane te certifikuara dhe sigurojne jetegjatesi maksimale. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

www.homeplus.al
Id e prones : AN100119-01Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.