Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Postimi# A96844

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Vlore, shes apartament 1+1+A+BLK 190 m² 185.000 Euro (Dhermi) (Dhermi)

Postuar me: Premte, 07 Maj, 2021  14:14
Skadon me: Djele, 15 Gusht, 2021  14:14
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi : 185,000€
 
Shitet Apartament 1+1 me oborr, qe ndodhet ne Palase,

Dhermi tek Rezidenca GREEN COAST , ne vendin me te bukur edhe me luksoz ne Shqiperi.

Siperfaqe totale eshte 190 m2, nga e cila 75.5 m2 eshte apartamenti, oborr personal 114.5 m2,parking personal perpara hyrjes me sip 22 m2.

Apartamenti perbehet nga sallon ndenje + gatim, 1 dhome gjumi , 1 banjo + verande (oborr).

Eshte e ndërtuar në të njëjtin stil unik me arkitekturë bashkëkohore, kopsht privat dhe pamje panoramike të detit.

Eshte nje zgjedhja e shkëlqyer për këdo që dëshiron shpesh të shijojë pushime për t’iu larguar jetës së përditshme.

Cmimi : 185.000 Euro.

Gati per banim.
Tarife agjensie 1% per bleresin.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB