Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Postimi# A96409

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Okazion 2 apa 1+1 tek Rezidenca zirkon (Kongresi i Manastirit)

Postuar me: Merkure, 28 Prill, 2021  12:41
Skadon me: Premte, 06 Gusht, 2021  12:41
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi : 56,100€
 
Okazion ‼️

2 Apartamente me tipologji 1+1

Tek Rezidenca Zirkon, ne Rr.Kongresi i Manastirit

Vijne me super cmim 850 E/m2

Kane siperfaqe 67 m2 dhe 66 m2 dhe ndodhen ne katin 8 dhe 4

Per me shume informacione kontaktoni:

069 99 47 554Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB