Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Postimi# A95971

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 60 m² 57.000 Euro (Oxhaku) (Oxhaku)

Postuar me: Enjte, 15 Prill, 2021  16:04
Skadon me: Shtune, 24 Korrik, 2021  16:04
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi : 57,000€
 
Shitet Apartament 1+1 me planimetri perfekte dhe hapesira te bollshme ne nje kompleks rezidencial ne Rrugen Kongresi i Manastirit, prane Pediatrise.

Sip totale eshte 60 m2, apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe organizohet ne hapsiren e bollshme te ndenjes me gatim dhe ngrenie, dhoma matrimoniale e gjumit me dalje ne ballkon dhe nje tualet.

Rezidenca ka punime mjaft cilesore qe nga izolimet termike dhe akustike, tek kualiteti ne materialet elektrike dhe hidraulike, veshje me lesh guri dhe sistem kapot etj.

Po ashtu ne brendesi te saj do te kete hapsira te perbashketa te gjelberuara dhe sherbime te shumta duke mundesuar nje jetese te qete dhe cilesore.

Cmim:57000 Euro.
Tarife agjensie 1% per bleresin.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB