Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Postimi# A95112

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 67 m² 63.000 Euro (Kopshti Botanik) (Kopshti Botanik)

Postuar me: Merkure, 24 Mars, 2021  11:40
Skadon me: Premte, 02 Korrik, 2021  12:40
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi : 63,000€
 
Pranë Kopshtit Botanik ,në një nga zonat më të preferuara të Tiranes, ku mbizotëron ajri i paster dhe qetësia shitet.

Apartament i tipit 1+1.

Sipërfaqe totale eshte 66.5 m2.

Organizimi:Sallon+gatim,1 dhome gjumi,1 tualet.

Pallati eshte i vitit 2020, i mire organizuar me hapesira te perbashketa ku gjen qetesi dhe relaks, eshte i vecuar dhe shume komod per nje jetese familjare dhe te qete.

-Cilesia e ndertimit eshte maksimale, me ndertime 4 kateshe.

-Hapësira optimale dhe gjelberim i bollshem.

-Secila shkallë me ndricim natyral.

-Ashensor i bollshem për secilën shkallë!

Apartamenti është i përfunduar dhe gati per banim.

Cmimi:63.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!

Tarife agjensie 1% per bleresin.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB