Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Postimi# A95032

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 68 m² 109.000 Euro (Rruga e Kavajes) (Rruga e Kavajes)

Postuar me: Hene, 22 Mars, 2021  10:59
Skadon me: Merkure, 30 Qershor, 2021  11:59
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi : 109,000€
 
Shitet Apartament 1+1 me sip. 68 m2, te Kompleksi me i ri, tek Rruga e Kavajes afer Kishes.

Kompleksi eshte nje nga me te rinjte qe po ndertohet ne Tirane, me punime brenda cdo standarti ndertimi dhe teper cilesore.

Apartamenti eshte me orientim nga jugu.

Organizohet nga: 1 sallon bashke me guzhinen e gatimit,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkoni.

Salloni me kuzhinën kanë hapsirë të bollshme dhe ka dalje direkt në ballkon.

Dhoma e gjumit është e bollshme dhe plot dritë falë vetratës së madhe të xhamit. tualeti me ajrosje natyrale.

Apartament perfekt,me planimetri ideale.

Cmimi:109.000 Euro.

Ne faze karabina!

Tarife agjensie 1% per bleresin.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB