Faqja Kryesore / Shqiperi / Per pushime / Bed & Breakfast e Apartamente

Postimi# A73191

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
TREEHOUSE APARTMENT AIR BNB MIREPRET KLIENTET E SAJ TE HUAJ DHE VENDAS NE NJE AMBIENT TE RINOVUAR (BULEVARDI I RI, RRUGA KARL GEGA 22)

Postuar me: Hene, 06 Maj, 2019  11:27
Skadon me: Merkure, 14 Gusht, 2019  11:27
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 30 €
 
TREEHOUSE APARTMENT AIR BNB MIREPRET KLIENTET E SAJ TE HUAJ DHE VENDAS NE NJE AMBIENT TE RINOVUAR NE QENDER TE TIRANES, ME KAPACITET PER 1-4 PERSONA, ME TARIFA KONKURENTE PER ZONEN.

ADRESA: BULEVARDI I RI, RRUGA KARL GEGA 22. AMBIENTET JEPEN ME QERA DITORE OSE JAVORE, ME KUSHTE BASHKOHORE. TARIFA 30 EURO NE DITE PER KOMPLET AMBIENTIN. CDO RAST DISKUTOHET INDIVIDUALISHT.

PER ME SHUME INFORMACION, JU LUTEMI NA KONTAKTONI OSE REZERVONI NEPERMJET SISTEMIT ONLINE:
https://www.airbnb.hu/rooms/34043727?location=Tirana%2C%20Albania&guests=1&adu lts=1&s=aQOV7YGh

KONTAKT: MENAXHER ELIS, CELULAR 00355696439398, EMAIL INFO.TREEHOUSEAPARTMENT@GMAIL.COMVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB