Faqja Kryesore / Shqiperi / Per pushime / Bed & Breakfast e Apartamente

Postimi# A34099

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj dhome me qera 1+1 per pushime njemujor (Tek medresja)

Postuar me: Merkure, 24 Korrik, 2013  03:34
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:23
Skadon me: Premte, 01 Nentor, 2013  02:34
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 100 €
 
Kerkoj nje dhome me qera 1+1 per pushime.Jam nga Maqedonia dhe jam i interesuar per ti kaluar pushimet ne Tirane bashke me te fejuaren e kerkojme nje apartament te lire dhe komod.Deri 100-130 euro muaji ..
Pagesa behet natyrisht gjysma ne fillim,e gjysma ne fund te muajit.
Ofertat mund ti dergoni ne e-mail: oki_juve@hotmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.