Faqja Kryesore / Shqiperi / Per pushime / Bed & Breakfast e Apartamente

Postimi# A31029

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
japim garsonjer me qera ne ksamile per pushime (21 dhjetori)

Postuar me: Merkure, 06 Shkurt, 2013  22:48
Permiresuar me: Shtune, 11 Maj, 2013  11:59
Skadon me: Premte, 17 Maj, 2013  23:48
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 25
 
japime garsonjere me qera per pushime dhomat te kompletuara me kondicionere mini bare dhe guzhine .kapaciteti dhomave nga 2 deri ne 6 persona cmime shume te arsyeshmeVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.