Faqja Kryesore / Shqiperi / Kurse e leksione / Formime profesionale

Postimi# A53186

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
KURSE FINANCA 5 (SHQIPERI)

Postuar me: Premte, 04 Nentor, 2016  18:44
Permiresuar me: Enjte, 04 Maj, 2017  16:47
Skadon me: Djele, 12 Shkurt, 2017  18:44
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
KURSE NE ZYRE / ONLINE PER FINANCA 5


OFERTE PER KURSE FINANCA

1 MAJ - 31 KORRIK 2017

A)50% ZBRITJE PER KURSE PER NIVELET A1+A2
B)70% ZBRITJE PER NIVELIN B1
C)90% ZBRITJE PER NIVELIN B2ADRESA: Trajnimi Im, kati 2, mbi Neranxi,prane Shkolles Industriale, Vlore
TEL: 0684868595
WEB: www.trajnimiim.com
ORARE: E Hene--E Shtune 10.00-14.00 dhe 17.00-22.00
DR. RUDINA LIPI
PROF.AS. ILIRJAN LIPIVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.