Faqja Kryesore / Shqiperi / Kurse e leksione / Formime profesionale

Postimi# A50553

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj Kurs Fizioterapi Falas (Tirane)

Postuar me: Djele, 21 Gusht, 2016  21:00
Skadon me: Marte, 29 Nentor, 2016  20:00
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Pershendetje ! Kerkoj Kurs Fizioterapie Falas ose Me Cmim Shum te Lire deri ne 40'000 leke te reja ose ne Durres ose ne Tirane ,kursi te jete brenda diteve te javes nga e hena deri te enjten,te pakten ditet e kursit,te jete dhe me certifikat e njohur si brenda dhe jashte shtetit ! Nese mundet te me gjeje dhe te me mundesoje njeri nje kurs falas fizioterpie ose me cmim te lire deri ne 40'000 leke te reja ne Durres ose ne Tirane,te me njoftojne ne adresen time te email-it :-
tocitocif@gmail.com ! FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN !
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.