Faqja Kryesore / Shqiperi / Kurse e leksione / Formime profesionale

Postimi# A46993

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kurs profesional gazetarie (Tek unaza e re)

Postuar me: Shtune, 16 Janar, 2016  16:49
Skadon me: Hene, 25 Prill, 2016  17:49
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Ofroj kurs privat gazetarie Per te gjithe te interesuarit (studente te gazetarise ose aspirante qe kerkojne te punojne ne te ardhmen ne median e shkruar ose ate elektronike) te nivelit para-universitar, ose cdo person tjeter i/e cili/cila eshte i/e apasionuar pas medias ne pergjithesi dhe vecanerisht pas televizioni , ofroj mesime ne nivelin e nje kursi ose trajnimi qe do te zgjase disa jave me 2-3 ore ne jave mesime bazuar mbi nje eksperience personale dhe profesionale prej 10 vitesh ne median elektronike ne Shqiperi duke filluar nga puna ne TVSH, Vizion Plus, etj. Gjithashtu ofroj orientime/ndihme/suport ne perpilimin e tezave/eseve/detyrave te kursit me baze temat psikologjike ose te gazetarise. Oret e kursit ose trajnimit sebashku do te ngrihen ne nje nivel bashkebisedimi fillimisht per te kuptuar se cfare keni nevoje dhe me pas do te ecet sipas nje plani te detajuar per te plotesuar boshlleqet tuaja ose per t'ju ndihmuar te merrni formimin e duhur per te punuar , pra per te qene qene gazetare te zote ne terren ose ne redaksi, cilado qofte zgjedhja juaj., cmimi i

ildadashi@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.