Faqja Kryesore / Shqiperi / Kurse e leksione / Formime profesionale

Postimi# A42474

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
OFROJ KURS ARGJENDARIE

Postuar me: Hene, 12 Mars, 2018  16:35
Permiresuar me: Hene, 19 Mars, 2018  20:20
Skadon me: Merkure, 20 Qershor, 2018  17:35
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
OFROJ KURS ARGJENDARIE PER DY NIVELE .NIVELI PARE PERFSHIN RIPARIME TE NDRYSHME, NJGJITJE,MONTIM GURESH,LUCIDIME ETJ.TE BIZHUTERIVE ARI DHE ARGJENDI .NIVELI I DYTE I CILI ESHTE NIVELI I PLOTE PERFSHIN SHKRIRJEN PERPUNIMIN DHE PRODHIMIN E BIZHUTERIVE ARI DHE ARGJENDI.PER NIVELIN E PARE KOHEZGJETJA ESHTE 1 MUAJ DHE CMIMI 1000.EURO.PER NIVELIN E DYTE KOHEZGJATJA ESHTE 3 MUAJ DHE CMIMI ESHTE 3000 EURO.TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE TEL:00355694269595Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.