Faqja Kryesore / Shqiperi / Kurse e leksione / Formime profesionale

Postimi# A29746

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
kurs per agjent/e udhetimesh dhe turizmi (rruga durresit blloku ambasadave )

Postuar me: Merkure, 25 Qershor, 2014  11:07
Permiresuar me: Premte, 26 Shtator, 2014  12:29
Skadon me: Premte, 03 Tetor, 2014  11:07
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
AGJENSIA LONDON EXPRESS

OFRON KURSE TE SISTEMIT AMADEUS,

KURSI KUSHTON 100 EUR DHE ZGJAT 15 SEANCA.

TE INTERESUARIT TE KENE NJOHURI TE GJUHES ANGLEZE,TE PERDORIN KOMJUTERIN.ME TE MIREVE U OFROHEN VENDE PUNE.

PER CDO INFORMACION KONTAKTO.

LONDON EXPRESS!
042273371
0686027201.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.