Faqja Kryesore / Shqiperi / Kurse e leksione / Leksione private

Postimi# A41814

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Matematike (Tek unaza e re)

Postuar me: Premte, 17 Korrik, 2015  04:11
Skadon me: Djele, 25 Tetor, 2015  03:11
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

“Albania Maths Center”

Ofron kurse matematike për studentët, maturantët dhe nxënësit;

• Për studentët – kurse intensive për provimet e sezonit të dimirit
• Për maturantët – kurs për provimet e matures shtetërore 2015
• Për nxënësit – kurs për provimet e lirimit

MOTOJA JONË ËSHTË “THJESHT & CILËSI”

Adresa: Rruga Teodor Keko (Astiri, Unaza e re)
e-mail: matematika.alb@gmail.com
nr.cel: 069-777-38-32

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.