Faqja Kryesore / Shqiperi / Kurse e leksione / Kurse gjuhesh

Postimi# A57316

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kurs frëngjisht (Tek ish blloku)

Postuar me: Djele, 04 Qershor, 2017  02:40
Permiresuar me: Djele, 12 Gusht, 2018  15:23
Skadon me: Marte, 12 Shtator, 2017  02:40
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Kam studjuar psikologji dhe punuar në Zvicër (në zonën frëngjishtfolëse).
Prej 8 vjetësh përgatis fëmijë dhe të rritur për të mbrojtur provimin e gjuhës ose për të jetuar jashtë. Kurset zhvillohen edhe online.
Kontakto: sabina_tahsimi@yahoo.com



Vendos banner-in tend
300px X 250px



Adresa:




Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.