Faqja Kryesore / Shqiperi / Takime / Cifte

Postimi# A69359

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
M kerkoj f apo cifte! (Tr, kujes, bajram curr kosove pr, )

Postuar me: Djele, 13 Janar, 2019  13:04
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:35
Skadon me: Marte, 23 Prill, 2019  14:04
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Jam m shume i pastert, i sinqerte dhe i hapur nga mendja. Kam pervoje ne cifte dhe ffm e me femra nuk diskutohet. Jam shume i zjarrte dhe di si te kenaqi nje femer solo apo edhe ne cift! Kulminacjon kenaqesije dhe orgazma te panumerta te garantuara! Jam atletik energjetik i shfrenuar ne krevat dhe nese deshironi nje eksperience te paharruar dhe diqka te re lajmrohuni

Vetem cifte dhe femra serioze lajmrohuni ose lene skype ose viber do nderrojme fotot!
Urime 2019 dhe uroj te jet vit i kenaqesive maksimale dhe permbushjeve te fantazive tuaja!
Ju pres vetem njerez serioze dhe te sinqerteVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.