Faqja Kryesore / Shqiperi / Takime / Grua kerkon grua

Postimi# A69217

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj nje vajze lesbike (Tirane-Prishtine)

Postuar me: Premte, 11 Janar, 2019  10:13
Skadon me: Djele, 21 Prill, 2019  11:13
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Ky mesazh I drejtohet asaj vajze lesbike femerore te shkolluar te pa deklaruar qe kerkon qe mos te ekspozoje orientimin e saj,njekohesisht mos te kete presione nga familja apo shoqeria.Une jam mashkull me orientim homosexual I shkolluar dhe totalish I pa deklaruar,mashkullor mosha 35.Kerkoj nje maredhenie koperture/kamuflazh (theksoj jo sexuale)me nje femer lesbike per kete qellim. Pse jo dhe nje lidhje shoqerore dhe respekti.Lutemi femrat serioze qe e mendojne si une te me kontaktojne direct ne e-mail:ilitirane@yahoo.com.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB