Faqja Kryesore / Shqiperi / Takime / Burre kerkon grua

Postimi# A69272

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Pershendetje

Postuar me: Premte, 11 Janar, 2019  18:14
Permiresuar me: Premte, 11 Janar, 2019  18:42
Skadon me: Djele, 21 Prill, 2019  19:14
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Pershendetje
Jam nje mashkull i moshes 28 vjecare kerkoj te njihem ne nje femer per te kaluar caste intime .. ato caste dhe momente te jen vec mes nesh ..jam shume serioz dhe korrekt.
0697360979Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB