Faqja Kryesore / Shqiperi / Takime / Burre kerkon grua

Postimi# A69240

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
kerkoj nje zonje te sinqerte (Komuna e Parisit)

Postuar me: Premte, 11 Janar, 2019  13:02
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:35
Skadon me: Djele, 21 Prill, 2019  14:02
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Jam M 45 vjeq jetoj dhe punoj ne Tirane. Kam biznes timin privat. Kerkoj nje femer - nje zonje te sinqerte dhe korrekte per nje miqesi dhe lidhje afatgjate. qdo jave jam ne Prishtine, keshtu qe ftoj edhe ndonje zonje nga prishtina qe te pergjigjet ne kete email

Ne asnje aspect nuk do te zhgenjeheniVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.