Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Zyra e ambiente sherbimi me qera

Postimi# A69381

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Zyre me qera ne Don Bosko! (Don Bosko)

Postuar me: Hene, 14 Janar, 2019  12:44
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:12
Skadon me: Merkure, 24 Prill, 2019  13:44
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 450 €
 
Jepet me qera ambient zyre ne zonen e Don Boskos. Zyra ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri buze rruge kryesore me orientim Jug-Perendim. Ka siperfaqe prej 125m2 te organizuar ne 3 ndarje, 1 tualet dhe 1 verande te jashtme.Ka nje planimetri mjaft funksionale dhe te pershtatshem per sherbime te ndryshme biznesi. Dritaret jane dopioxham dhe me grila. Zona eshte mjaft e preferuar dhe frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ140119-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.