Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Dyqane e lokale me qera

Postimi# A69375

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Dyqan me qera ne Don Bosko! (Don Bosko)

Postuar me: Hene, 14 Janar, 2019  11:38
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:12
Skadon me: Merkure, 24 Prill, 2019  12:38
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 600 €
 
Jepet me qera dyqan ne zonen e Don Boskos. Dyqani ndodhet ne katin zero, me akses ne rruge kryesore. Ka siperfaqe 100 m2, i pajisur me fasade xhami te jashtem. Ka hapesire funksionale dhe te pershtatshem per sherbime apo aktivitete te ndryshme biznesi. I pajisur me sistme ndricimi led dhe sistem ajrimi. Ndodhet ne zone te frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME100119-02
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB