Faqja Kryesore / Shqiperi / Sherbime / Babysitter

Postimi# A64312

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
oferta punësimi

Postuar me: Merkure, 13 Qershor, 2018  08:57
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:44
Skadon me: Premte, 21 Shtator, 2018  08:57
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.


Ne jemi duke kërkuar shërbimin e një shoferi, dado / babysitter dhe një kuzhinier në shtëpinë tonë. aplikantët e interesuar duhet të kontaktojnë me rininë e tyre.

kontrata: me orar të plotë
paga: 20 euro në orëVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.