Faqja Kryesore / Shqiperi / Sherbime / Babysitter

Postimi# A37817

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
KERKOJME NJE VAJZE 18 DERI 35 VJEC,PER PUNESIM NE GREQI (ATHENS)

Postuar me: Hene, 15 Maj, 2017  16:39
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:42
Skadon me: Merkure, 23 Gusht, 2017  16:39
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
KERKOHET BABYSITTER vajze 18-40 vjec pa preokopime familjare,per te mbajtur dy femije ne athine djali 12 vjec dhe vajza 10vjec nen kujdes.paga 200 euro muaji,per tre muaj 600 euro,,bilatat fjetja dhe ushqimi jane falas,ambienti shum i mire..nga muaji maj -qershor fillon puna..tel.00306937539140.. mail. kristinagr@freemail.gr KRISTINA..Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.