Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Te tjera ne shitje

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Shtune, 22 Korrik, 2017
Best Online Jobs 2017 - Simple Data Entry Jobs(4575) (Tirane)

 -
Premte, 30 Qershor, 2017
TOKE NE SHITJE, LEZHE (Tale, Lezhe, Shkoder) (ka foto)

 320,000 €
Premte, 28 Prill, 2017
Karburant + Hotel + Restorant ne shitje (Rruga Shkoder-Lezhe, Km.9, Shkoder) (ka foto)

 335,000 €
Merkure, 14 Dhjetor, 2016
Shitet Call Center ne Gjendje Pune (te prokuroria, Tirane) (ka foto)

 13,500 €
Premte, 25 Nentor, 2016
Dublex (Sarande, Sarande) (ka foto)

 230,000 €
Marte, 15 Nentor, 2016
Hotel ne shitje ose qera (Sarande, Sarande) (ka foto)

 1 €
Shitet papafingo 180m2 (Sarande, Sarande) (ka foto)

 155,000 €
Premte, 28 Tetor, 2016
Shitet Resorti (OKAZION) (mullet, Tirane)

 1,500,000 €
Merkure, 13 Korrik, 2016
Kontakt Shpk:Shitet Vend Parkimi tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

 20,000 €
Kontakt Shpk:Shitet Vend Parkimi tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

 18,000 €
Kontakt Shpk:Shitet Vend Parkimi tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

 16,500 €
Premte, 03 Qershor, 2016
Shiten Apartamente ne Velipoje (Velipoje, Shkoder) (ka foto)

 -
Premte, 01 Prill, 2016
Shes shtepi banimi 1 kateshe +siperfaqe toke (Koder Kogjas-Shijak, Durres)

 22,000 €
Marte, 24 Nentor, 2015
TRUALL PËR NDËRTIM KOMERCIAL DHE BANIM. (FERIZAJ RUGA E NERODIMES 24, Ferizaj)

 260,000 €
Merkure, 15 Korrik, 2015
Nderri apartamenti ne Itali (Itali Vicino - Torino, Sarande) (ka foto)

 -
Hene, 15 Qershor, 2015
Toka ne shitje (Krstovac, Peje) (ka foto)

 -
Enjte, 28 Maj, 2015
Shitet kompleks qender multifuksionale ne Gjirokaster- Shqiperi A0037 (sarande, Sarande) (ka foto)

 280,000 €
Objekte dhe biznes ( Apartament, Hotel , Bar-kafe) ne shitje ne Sarande -Shqiperi G0004 (sarande, Sarande) (ka foto)

 670,000 €
Shtune, 16 Maj, 2015
Vlore, Shes shtepi 2 kateshe (Vlore,Lagja Bonifikimi, Tirane) (ka foto)

 150,000 €
Shtune, 28 Mars, 2015
shpi the 950m2 tok ne shitje plus biznes qe shkon me shipn (Skenderbeg, Shkoder)

 140,000 €
Enjte, 08 Janar, 2015
Vlore, shesm garazh ne Radhime (Radhime, Vlore) (ka foto)

 450 €
Enjte, 01 Janar, 2015
Shes Apartament 160 m2 per zyre, dyqan ose banim (Kryqezimi Unaze dhe Don Bosco, Tirane) (ka foto)

 -
Hene, 22 Dhjetor, 2014
Shiten banesa dhe shtepi ne shkup (Shkup Qender, Shkup)

 -
Hene, 08 Dhjetor, 2014
Tirane,shiten 2 ap. prane Institutit "Harry Fultz" me strukture 2+1dhe 1+1 (Tirane) (ka foto)

 -
Shiten garazhe te "Ambasador 3", Tirane (Tirane) (ka foto)

 -